Urządzenia

Urządzenia do infuzji tlenowej » Opinie, cena

Infuzja tlenowa to jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, by skóra na nowo zyskała promienny i zdrowy wygląd. Wraz z zainteresowaniem infuzją tlenową wzrosła liczba salonów kosmetycznych, które postanowiły włączyć do swojej oferty taką możliwość. Podstawowym narzędziem do wykonywania zabiegu są urządzenia do infuzji tlenowej. Oto najpopularniejsze z nich.

Infuzja tlenowa – czym jest?

Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest infuzja tlenowa. Zabieg ten ma na celu odmłodzenie skóry poprzez działanie kwasu hialuronowego i czystego tlenu. Zjawisko infuzji opiera się na wtłaczaniu składników aktywnych pod ciśnieniem. Dzięki temu skóra staje się nawilżona, ujędrniona i wygładzona. Oczekiwane efekty możliwe są tylko w przypadku profesjonalnego urządzenia do infuzji tlenowej.

ELITE BASE LINE

Wyprodukowane przez włoską firmę Technology. Jest jednym z najpopularniejszych urządzeń do infuzji tlenowej. Wyposażone zostało w pompę z systemem membran, które gwarantują odpowiednie dopasowanie ciśnienia do stosowanych w trakcie zabiegu ampułek i dysz w areografie. Mało tego, membrany dają możliwość zrezygnowania z podłączania butli tlenowych, co jest w trakcie pracy wyjątkowo uciążliwe.

Urządzenie Elite Base Line powstało pod nadzorem naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Modenie. Zachowuje najwyższe normy bezpieczeństwa, dając gwarancję bezpieczeństwa i zadowalających efektów.

Jego cena to około 20 000 złotych. Opinie osób, które zdecydowały się na zakup urządzenia do infuzji tlenowej potwierdzają, że jest to dobrze wydana suma pieniędzy, które zwraca się stosunkowo szybko i procentuje nowymi, zadowolonymi z zabiegu klientkami.

DERMAOXY

Firma proponuje zarówno urządzenia do infuzji tlenowej, jak i preparaty do wykonywania zabiegów. Połączenie jednego z drugim pozwala uzyskać optymalny efekt dla kobiet, które decydują się na infuzję tlenową. Oryginalne urządzenie DermaOXY posiada dwie głowice zabiegowe. Pierwsza odpowiedzialna jest za prawidłowe wtłaczanie pod ciśnieniem aktywnych składników. Druga za modelowanie twarzy. Uzyskane efekty są niemal natychmiastowe i utrzymują się przez długi czas. Wszystkie gabinety, które zdecydują się na wykonywanie zabiegu urządzeniem DermaOXY, otrzymują stosowny certyfikat.

Cena proponowana przez firmę obejmuje: certyfikowane szkolenie, pakiet preparatów do wykorzystania w 24 zabiegach i wiele innych. Ustalana jest po skontaktowaniu się z Biurem.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

− 1 = 4