Medycyna Estetyczna

Powiększenie piersi metodą Macrolane » Efekty i ile kosztuje?

W przypadku niezadowolenia z wyglądu piersi pojawiają się kompleksy, niechęć do noszenia eleganckich sukienek i wstyd przed partnerem. Okazuje się, że dla wszystkich pań, które spotyka podobny problem, medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie. Bez skalpela, bez dużych pieniędzy i bez bólu – nieoperacyjne powiększanie piersi metodą Macrolane. Czy jest skuteczne? Jakie efekty pozwala osiągnąć i ile kosztuje?

Na czym polega modelowanie biustu preparatem Macrolane?

Sekret tkwi w żelu Macrolane, który w swoim składzie ma kwas hialuronowy. Składnik ten pozwala na powiększanie piersi w sposób bezpieczny, ograniczający występowanie skutków ubocznych do minimum i zapewniający przy tym jednocześnie zadowalający efekt w krótkim czasie od zabiegu.

Nieoperacyjne powiększanie piersi różni się od tradycyjnego. Nie wymaga szpitali i długiego okresu gojenia. Sam czas trwania to maksymalnie 40 minut. Pod pachą robi się cieniutkie 3-milimetrowe nacięcie, które umożliwia podanie żelu. Zazwyczaj jest to około 120 ml Macrolane, co pozwala zwiększyć biust nawet o dwa rozmiary.

Osoba wykonująca zabieg po wstrzyknięciu preparatu rozmasowuje pierś, by uzyskać oczekiwany kształt i jędrność. Pacjentki są w stanie wrócić do swoich zadań już następnego dnia. Ból w trakcie jest niewielki, a w celu jego złagodzenia stosuje się znieczulenie miejscowe. Nacięcia i wkłucia nie pozostawiają blizn i nie wymaga się po dokonanym zabiegu okresu rekonwalescencji.

Komu polecany jest taki zabieg?

Świetnie sprawdza się u kobiet, które z pewnych względów nie mogą lub nie chcą podjąć się tradycyjnego operowania biustu. Są to panie planujące zajście w ciążę w przyszłości, obawiające się znieczulenia ogólnego lub te, które nie mają sprecyzowanego kształtu piersi, jaki chciałyby uzyskać.

Efekty modelowania piersi metodą Macrolane

  • powiększone i ujędrnione piersi
  • większe nawet do dwóch rozmiarów
  • naturalny wygląd
  • podniesiony biust
  • uzyskanie oczekiwanego kształtu
  • wyrównanie różnic między piersiami
  • wypełnienie ubytków po urazach i operacjach

Cena i opinie

Kobiety, które zdecydowały się na powiększenie piersi żelem Macrolane potwierdzają, że jest on skuteczny i przynosi efekty, których oczekiwały. Jedynym minusem jest cena, która waha się w granicach około 10 000 złotych. Biorąc pod uwagę, że efekt utrzymuje się maksymalnie dwa lata, to jest to koszt, który dla zachowania pięknego biustu nie jest jednorazowym wydatkiem. Za uzupełnienie płaci się potem około 500 zł za każde 10 ml preparatu.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

− 1 = 2