Chirurgia Plastyczna Piersi

Podniesienie piersi wygrywa z powiększaniem!

Kobiety mówiąc o piersiach coraz częściej podkreślają, że nie rozmiar ma znaczenie, a kształt i jędrność biustu. Czasem stosowanie kremów ujędrniających oraz wykonywanie ćwiczeń nie wystarczy. Są kobiety, które decydują się na podniesienie piersi metodą chirurgiczną. Poniżej kilka informacji dla pań, które planują zostać jedną z nich.

Korzyści jakie daje podniesienie piersi

Celem wykonywania zabiegu podnoszącego biust jest jego ujędrnienie oraz nadanie oczekiwanego kształtu. Choć finalny efekt widoczny jest dopiero po 3 miesiącach, to wyraźną różnicę dostrzec można niemal od razu. Piersi zyskują na swojej atrakcyjności, co przemawia także za poprawą nastroju wielu kobiet. Jest to dla nich szansa na zwalczenie męczących je dotąd kompleksów.

Kto najczęściej decyduje się na zabieg?

Na podniesienie piersi chętnie decydują się kobiety, których biust utracił swoją jędrność niedługo po przebytych ciążach i karmieniu piersią. Zabieg jest dla nich szansą na przywrócenie dawnego kształtu. Czasem to nagły spadek wagi lub utrata ilości kolagenu wraz z wiekiem sprawia, że piersi zaczynają opadać i tracić dawne piękno. Powodów może być wiele. Cel dla wszystkich przypadków pozostaje jednak ten sam. Zyskać kształtne, jędrne i uniesione do góry piersi!

Jak wygląda operacja podniesienia piersi?

Operacja może przebiegać z wykorzystaniem różnych metod. Największą popularnością cieszą się dwie z nich. Pierwsza metoda jest mniej inwazyjna i  nadaje się jedynie dla kobiet, u których opadanie biustu nie jest zbyt duże. Opiera się na nadawaniu kształtu piersiom za pomocą implantów. Dochodzi do wypełnienia nimi pustych gruczołów piersiowych. Dodatkowym atutem tej metody jest delikatne powiększenie piersi.

Jeśli jednak piersi wymagają większego uniesienia, stosuje się bardziej skomplikowaną plastykę biustu. Operacja składa się wtedy z usunięcia nadmiaru skóry na piersiach i wykonania odpowiedniego podszycia gruczołu piersiowego.

Cena za podniesienie piersi

Podniesienie piersi kosztuje około 10 000 zł. Ceny wahają się w zależności od konkretnego gabinetu chirurgii plastycznej oraz wykorzystywanej metody. Im mniejszy problem z opadającym biustem, tym mniej inwazyjnymi metodami można na niego działać. Cena ulega wtedy znacznemu zmniejszeniu.

 

 

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

77 − 70 =