Chirurgia Plastyczna

Operacja Plastyczna Podbródka

Operacja Plastyczna Podbródka

Operacja Plastyczna Podbródka – Czasami Jest Potrzebna

Operacja plastyczna podbródka jest wykonywana coraz częściej, daje bardzo dobre efekty, wysmukla szyję i odejmuje lat przedstawicielom obu płci. I panie, i panowie wybierają ten zabieg, aby mieć coraz lepszy wygląd i móc cieszyć się optymalnymi efektami operacji.

Zdaniem specjalistów korekta podbródka ma niebagatelne znaczenie, ponieważ pozwala odjąć nawet siedem lat i w ten sposób odmłodzić każdego pacjenta. Pacjenci także doceniają ten zabieg – już nie korekta biustu, jego kształtu i wielkości jest najpopularniejsza. Operacja podbródka wysunęła się na pierwsze miejsce wśród zabiegów plastycznych pod względem częstotliwości ich wykonywania.

Popularność Korekty Podbródka

Popularność korekty podbródka rośnie, jest to zabieg coraz częściej wykonywany w Polsce, ponieważ podwójny podbródek szpeci i dodaje lat. Nikt nie chce mieć podwójnego lub potrójnego podbródka.

Podbródek najczęściej modeluje się dzięki mentoplastyce, czyli modelowaniu owalu twarzy, można wstawić implanty i nadać nowy kształt szczęce lub zmniejszyć podbródek. Stanowczą szczękę chętniej wybierają panowie, natomiast panie decydują się na liposukcję, czyli odessanie zbędnego tłuszczu z podbródka. Jeśli po odessaniu tłuszczu zostaną zbędne fałdy skórne, to lekarz je wycina i szyje – po tygodniu szwy są zdejmowane i już można funkcjonować w miarę normalnie.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, czyli narkozie. Jeśli jego rozmiar jest niewielki, wówczas wystarcza znieczulenie miejscowe.

Kto Koryguje Podbródek?

Panie i panowie po czterdziestym roku życia decydują się na korektę podbródka, ale czasem nawet nastolatkom nie podoba się ten szczegół anatomii. Zwyczajni ludzie i gwiazdy decydują się na takie korekty: Lady GaGa, La Toya Jackson oraz Paris Hilton zmieniły w ten sposób własną fizjonomię. Jednak nie tylko celebryci wybierają tę korektę, przeciętny Kowalski również jest nią zainteresowany.

Ile kosztuje korekta podbródka – Jaka jest Cena?

Korekta podbródka kosztuje 3,5-6000 złotych. Suma do zawrotnych nie należy – dla porównania Amerykanie muszą zapłacić 15-18 tysięcy złotych za taki zabieg. Można wykonać operację plastyczną podbródka płacąc za nią w miesięcznych ratach. Taki zabieg jest dostępny oraz realny.

Krótkie podsumowanie – Zabieg korekty podbródka nie zawsze usuwa nadmiar tłuszczu – czasem pomaga ukształtować podbródek, skorygować wystającą lub cofniętą jego część, czasami także umożliwia usunięcie zwisającej i wiotkiej skóry, tworzącej rodzaj worka u dołu twarzy. W każdym z tych przypadków atrakcyjność pacjenta znacząco rośnie. Dlatego gotowość poddania się takiej operacji jest coraz większa, a pacjenci coraz mniej obawiają się bólu, szwów i blizn. Atrakcyjny wygląd jest dla wiele ludzi wart takiej ceny.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

79 + = 84