Makijaż

Makijaż permanentny » Dolna kreska oka

Makijaż permanentny dolna kreska oka
Makijaż permanentny dolna kreska oka

Makijaż permanentny oka to coraz częściej wybierany sposób na zagwarantowanie trwałego piękna niezależnie od warunków. Pozwala cieszyć się perfekcyjnie podkreślonym spojrzeniem nawet tym zabieganym i aktywnym fizycznie kobietom. Bywa jednak, że nie wszystkie z nich mogą zdecydować się na wykonanie trwałej dolnej kreski oka.

Nie dla wszystkich    

O ile górna kreska pasuje niemal każdej kobiecie, tak dolna kreska oka potrafi przynieść efekt odwrotny od oczekiwanego. Przed wykonaniem zabiegu należy skonsultować się wcześniej z profesjonalną linergistką, która oceni, czy oko potrzebuje tego typu korekty.

Czasem zdarza się, że kobiety zachęcone wykonaniem górnej kreski, zapisują się ponownie do salonu w celu wykonania także tej dolnej. Niejednokrotnie jest to decyzja zbyt pochopna, której skutków panie żałują. Dla przypomnienia – makijaż permanentny (dolna kreska oka szczególnie) utrzymuje się nawet do pięciu lat, dlatego powinien być dokładnie przemyślany.

Jakie efekty pozwala uzyskać makijaż permanentny

Dolna kreska oka podobnie, jak górna nadaje spojrzeniu wyrazistości. Pozwala optycznie powiększyć oko oraz zagęścić linię rzęs. Zalecane jest wykonanie cieniutkiej i delikatnej linii, ponieważ zbyt widoczna potrafi zmniejszyć oko. Ważne jest w tym przypadku uzyskanie przede wszystkim naturalnego wyglądu.

Komu jest dedykowany

Trwały makijaż pełni dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze pozwala zaoszczędzić czas, dzięki czemu dobrze sprawdza się u zapracowanych kobiet. Idealna kreska to dla wielu prawdziwa sztuka, dlatego jej wykonanie jest szczególnie absorbujące. Zdarza się nawet, że niemal niemożliwe – choćby dla osób noszących okulary korekcyjne.

Drugą funkcją jest redukowanie  niedoskonałości takich jak zbyt rzadkie rzęsy i jasna oprawa oka. Makijaż permanentny daje szansę bycia piękną każdej kobiecie i w każdych warunkach. Panie marzą o tym, by budzić się z cudownie podkreślonym spojrzeniem, nie martwić o deszczową pogodę za oknem ani wzruszający seans w kinie. Trwałe wykonanie dolnej kreski oka zapewnia bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

 

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

+ 50 = 53