Kosmetyki

Lirene IDEALE Age Cover  » Podkład przeciwzmarszczkowy

Fluid to kosmetyk, którego w codziennym makijażu zabraknąć nie może. Wielokrotnie wymieniany w celu znalezienia idealnego. Dziś prezentujemy Lirene IDEALE Age Cover – podkład przeciwzmarszczkowy, który jako jeden z nielicznych nie tylko maskuje niedoskonałości, ale również korzystnie wpływa na ich likwidowanie. Co mówią opinie o nowym produkcie Lirene oraz jakie są efekty jego stosowania?

Działanie na zmarszczki

Jak sama nazwa wskazuje, podkład przeciwzmarszczkowy działa na skórę odmładzająco. Zapewnia jej natychmiastowy efekt wygładzenia, nadając twarzy świeżego i pełnego blasku wyglądu. Zastosowanie innowacyjnych składników pozwala przywracać skórze jędrność i elastyczność.

Producent podaje, że systematyczne stosowane podkładu działa na zmarszczki podobnie jak specjalistyczne kremy. Wybór Lirene IDEALE Age Cover to dobra propozycja nie tylko dla kobiet w średnim wieku, ale również tych młodych, którym brakuje promiennego wyglądu.

Skład Lirene IDEALE Age Cover

Zmarszczki staną się wypełnione, a skóra optycznie wygładzona, dzięki zawartym w podkładzie proteinom migdałowym. Nie są one jednak jedynymi składnikami przeciw zmarszczkom. Ważny w podkładzie Lirene jest również kompleks peptydowy z matrykiną. To on odpowiada za zwiększenie produkcji kolagenu oraz hamowanie procesów mikrozapalnych skóry, skutecznie naprawiając wszelkie uszkodzenia. Z kolei zawarte w kosmetyku ceramidy ujędrniają skórę i przyspieszają proces jej regeneracji.

Fluid przeciwzmarszczkowy – zalety:

  • tuszuje niedoskonałości
  • wygładza zmarszczki
  • nadaje skórze jednolity kolor
  • skutecznie kryje oraz matuje
  • dba o świeży wygląd
  • nie daje efektu „maski”
  • ma lekką konsystencję
  • chroni przed promieniowaniem UV (SPF 15)
  • stosowany regularnie regeneruje i ujędrnia

Opinie i cena

Większość kobiet potwierdza, że nowy fluid Lirene IDEALE Age Cover działa na zmarszczki wygładzająco. Zadowolone są z dobrego krycia, lekkiej formuły i efektu nawilżenia. Prawdą jest jednak to, że dla skutecznego przeciwdziałania procesom starzenia się skóry, należy stosować pod podkład również dobry krem przeciw zmarszczkom, bo sam fluid to z pewnością za mało.

Cena to około 40 złotych, co nie jest wśród tego typu kosmetyków wygórowaną ceną. Porównując jakość i to, jaka jest cena produktu, z pewnością warto spróbować. Choćby dla naturalnie wyglądającego efektu maskowania niedoskonałości.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

19 − 18 =