Chirurgia Plastyczna

Korekcja wciągniętych brodawek sutkowych » Cena

 

Biust jest jednym z głównych atrybutów kobiecości i z tego też powodu powstaje coraz to więcej zabiegów i operacji, które umożliwiają paniom poprawę jego wyglądu. Mniej popularną spośród możliwych, lecz równie istotną z nich jest korekcja wciągniętych brodawek sutkowych.  Jaka jest cena zabiegu i co mówią o nim opinie?

Modelowanie brodawek sutkowych laserem i nitką PDO

Korekcja wciągniętych brodawek sutkowych może być wykonywana laserem oraz specjalną nitką PDO, która w odróżnieniu od tradycyjnie założonych szwów, nie pozostawia za sobą szpecących blizn ani boleśnie naciągniętej skóry. Jej cena to około 2500-3000 złotych w zależności od wybranej kliniki.

Podobnie cenowo wygląda metoda laserowa, gdzie modeluje się sutki piersiowe szybko i skutecznie. Laserem można zmniejszyć także całą brodawkę sutkową wraz z jej otoczką, nadając piersi atrakcyjny wygląd. W tym przypadku cena waha się między 3000, a 4000.

Operacyjna korekcja wciągniętych brodawek sutkowych

Metod operacyjnych jest kilka i różnią się one pomiędzy sobą elementami technicznymi. Żadna jednak z nich nie pozostawia po sobie mocno widocznej blizny, a jej ewentualna wielkość ograniczona jest do otoczki brodawki.

Plastyka wciągniętych brodawek sutkowych u chirurgów plastycznych zaczyna się od średnio 4 000 złotych. Choć w porównaniu z innymi cena wydaje się wysoka, jest ona jednak jednorazowa i gwarantuje trwałość efektu, której nie mogą dać inne metody.

Warto mieć jednak na uwadze, że cena zabiegu nie obejmuje dodatkowych kosztów, które związane są z odpłatnymi wizytami u specjalistów oraz seriami wykonanych badań, które umożliwią zakwalifikowanie się do plastyki. Należy mieć  to na uwadze i dopytać klinikę o dodatkowe koszty.

Opinie pacjentek

Kobiety, które zdecydowały się na korektę wklęsłych sutków piersiowych, są zadowolone z zabiegu i potwierdzą, że stojąc ponownie przed tym wyborem, podjęłyby się jego wykonania.

Decydują o tym przede wszystkim względy psychiczne – modelowanie brodawek sutkowych pozwala pozbyć się kompleksów, zwiększyć pewność siebie i akceptację swojego ciała. Większość kobiet długo czeka na wykonanie tego zabiegu i traktuje go niemal jak spełnienie swoich marzeń.

Także względy funkcjonalne nabierają na znaczeniu – dla przyszłych mam korekcja wciągniętych brodawek sutkowych była szansą na zlikwidowanie problemu karmienia piersią dziecka po narodzeniu.

 

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

30 + = 35