Kosmetyki

EUCERIN Hyaluron-Filler » Krem pod oczy, cena i opinie

Skóra pod oczami jest bardziej cienka i delikatna niż reszta twarzy. Z tego właśnie powodu zwykły krem nie wystarczy w jej pielęgnacji. Do przeciwdziałania wysuszaniu, pojawianiu się zmarszczek i w ostateczności zwalczaniu ich zalecany jest specjalistyczny krem pod oczy. Spośród dostępnych na rynku wybraliśmy jeden, który zasługuje na chwilę uwagi. EUCERIN Hyaluron-Filler – jakie przynosi efekty i czy warto go używać?

Krem pod oczy wypełniający zmarszczki

Pierwsze oznaki starzenia skóry pod oczami są w stanie pokazywać się już nawet u dwudziestolatki, której skóra jest sucha i podatna na uszkodzenia. Jest to efekt czynników zewnętrznych takich jak zbyt intensywne ścieranie makijażu lub tych wewnętrznych – zła dieta i niewystarczające nawadnianie organizmu.

Z biegiem czasu widoczność tych zmarszczek wzrasta, a ich głębokość przez tradycyjne kremy jest trudna do wyeliminowania. EUCERIN Hyaluron-Filler dedykowany jest dla kobiet po 30 roku życia, jako krem pod oczy o intensywnym działaniu, wypełniający nawet głębokie zmarszczki i przywracający twarzy młody wygląd.

Skład

O skuteczności preparatu decydują dwa składniki aktywne:

  • kwas hialuronowy
  • saponina

Pierwszy z nich to wyjątkowo częsty składnik produktów przeciwzmarszczkowych. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i ujędrnia skórę. Występuje w organizmie naturalnie i wraz z upływem czasu jest go coraz mniej. Nie bez powodu występuje więc w preparatach, które przeciwdziałają procesom starzenia. Jego dostarczanie pozwala zatrzymać pojawianie się zmarszczek i wypełnić te, które są już widoczne.

Saponina z kolei jest naturalną substancją, pochodzenia roślinnego, której obecność w ludzkim organizmie działa stymulująco na produkcję kwasu hialuronowego. Poprzez zastosowanie tych dwóch substancji jednocześnie, otrzymujemy skoncentrowany preparat, przeznaczony do intensywnej walki ze zmarszczkami.

Jak stosować krem pod oczy Eucerin Hyaluron-Filler?

Jak sama nazwa wskazuje, krem na dzień wypełniający zmarszczki do skóry normalnej i mieszanej przeznaczony jest do nakładania go codziennie rano. Producent przekonuje, że sprawdza się dobrze jako podkład pod makijaż.

Opinie i cena

Cena preparatu Eucerin Hyaluron-Filler wynosi 40 złotych za 15 ml.

Czytając opinie osób, które już miały możliwość testowania kremu pod oczy, można odnieść wrażenie, że jego działanie jest bardzo indywidualne. Kobiety skarżą się na zbyt słabe nawilżenie i napięcie w okolicach oczu. Zdarzają się jednak takie, które chwalą sobie  Eucerin Hyaluron-Filler jako dobry krem na dzień wypełniający zmarszczki do skóry normalnej i mieszanej. Być może do skóry suchej zupełnie się on nie nadaje, a na efekty należy cierpliwie zaczekać. Część pań potwierdza, że zauważyła spłycenie zmarszczek.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

+ 19 = 25