Urządzenia

Analizator skóry » Urządzenie do diagnostyki “badania” skóry

Praca osoby zatrudnionej w salonie kosmetycznym zawsze powinna być poprzedzona diagnozą skóry klientki. W przypadku każdego zabiegu istnieją bowiem przeciwwskazania, których nieprzestrzeganie może doprowadzić do reakcji alergicznych i różnego rodzaju powikłań, w tym nawet trwałych uszkodzeń i blizn. Coraz częściej mówi się, że tylko urządzenie do diagnostyki skóry jest w stanie w pełni wykluczyć skutki uboczne zabiegu oraz zapewnić jego skuteczność. Jaki analizator skóry wybrać? Przedstawiamy trzy z nich.

1. ANALIZER NATI V3– URZĄDZENIE DO DIAGNOSTYKI SKÓRY

Jest to jeden z nowszych modeli aparatów do diagnozy, które dostępne są na polskim rynku kosmetycznym. Analizator skóry Nati stworzony został przez kosmetologów i dermatologów, by odpowiadać na potrzeby dzisiejszej kosmetologii. Z kolei włączenie do jego projektu inżynierów i programistów sprawiło, że urządzenie stało się bezbłędne w swojej pracy.

Na uwagę zasługuje różnorodność parametrów skóry. Są to między innymi:
• ocena struktury skóry
• poziom natłuszczenia
• stopień złuszczania
• wielkość porów
• głębokość zmarszczek
• widoczność popękanych naczynek
• przebarwienia skóry
• poziom nawilżenia

Analizer Nati V3 automatycznie określa powyższe parametry, dopasowując do indywidualnych potrzeb skóry Klientek stosowny rodzaj pielęgnacji i zabiegów. W trakcie diagnozy tworzona jest baza przebadanych, która pozwala na szybkie sprawdzenie efektów przed i po zabiegu, co panie wyjątkowo sobie cenią i dzięki temu wzrastają pozytywne opinie o lokalu.

Cena powyższego aparatu do diagnozy skóry wynosi około 5 000 złotych.

2. APARAT DO DIAGNOZY SKÓRY – SOFT PLUS

Jest to nowoczesne urządzenie do badania skóry, jakie pozwala określić jej parametry nawilżenia, poziomu produkcji sebum, ph, elastyczności, a nawet głębokości zmarszczek czy gęstości włosów. Soft Plus potrafi więcej niż przeciętny analizator skóry. Wykonana przez niego diagnoza pozwala dobrać rodzaj zabiegów wprost do oczekiwanych przez Klientki efektów i wymagań skóry ich twarzy.

Dodatkowym atutem jest fakt, że wyniki badań mogą zostać swobodnie zapisane do komputera, a następnie wydrukowane i przekazane Klientkom. Takie działanie ma pozytywny wpływ na opinie osób, które dany lokal odwiedzają i wpływa na sukces firmy.

Cena aparatury Soft Plus wynosi około 20 000 złotych.

3. MULTI DERMASCOPE® MDS 1000

To urządzenie do badania skóry pozwala ocenić poziom natłuszczenia, nawilżenia, pigmentacji czy elastyczności, dając pełen obraz stanu twarzy, jak i całego ciała. Wśród innych aparatów do diagnozy wyróżnia się oryginalnym designem i łatwością używania. Daje możliwość określenia rekomendowanych kosmetyków do danego rodzaju skóry twarzy.
Dodatkowo dokupić można do niego materiały eksploatacyjne, które zwiększają jego atrakcyjność. Jest to specjalistyczna kaseta, dzięki której zyskuje się możliwość pomiaru sebum, folia do złuszczania naskórka i zestaw do pomiaru elastyczności.

Kosztuje ponad 20 000 złotych.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

+ 77 = 87