Medycyna Estetyczna

Zabiegi na okolice oczu

zabiegi-na-okolice-oczu

Już po jednej nieprzespanej nocy jesteśmy w stanie wyraźnie zauważyć zmiany. Podobnie działa stres, utrzymujące się długo zmęczenie, źle dobrane kosmetyki, czy zwyczajnie upływ czasu. Każda z kobiet jednak pragnie pozostać piękną na długo i to właśnie z myślą o nas stworzone zostały zabiegi na okolice oczu, które w ekspresowym tempie nadadzą twarzy zdrowy wygląd!

Co dają nam zabiegi na okolice oczu?

Zmarszczki wokół oczu zaczynają pojawiać się już w wieku dwudziestu lat! Zabiegi na okolice oczu przeciwdziałają ich pojawianiu. Dodatkowo niwelują problem zmęczonych oczu, a spojrzenie nabiera pogodnego blasku. Narażona na utratę kolagenu skóra zostaje pobudzona do pracy, staje się jasna i jędrna. Znikają cienie pod oczami, zagłębienia, a twarz zyskuje świeży i wypoczęty wygląd.

Jakie zabiegi na okolice oczu mamy do wyboru?

Nowością w salonach kosmetycznych jest zabieg ze stemplem, jaki zaopatrzony jest w mikroigiełki ułatwiające wprowadzenie najwyższej jakości kosmetyków w delikatną skórę wokół oczu. Tego rodzaju zabiegi na okolice oczu oparte są na kosmetykach zawierających peptydy oraz kwas hialuronowy. Choć nie jest zupełnie bezbolesny, to używane w jego przypadku znieczulające kremy świetnie się sprawdzają. Po zabiegu skóra wokół oczu jest pobudzona do odnowy komórkowej, regeneracji i niwelowania drobnych zmarszczek.

Do wyboru mamy jeszcze zabiegi na okolice oczu z udziałem ultradźwięków, gdzie pod naskórek dostarczana jest skoncentrowana energia, która pobudza skórę do produkowania nowych włókien kolagenowych, co łagodzi zmarszczki, ujędrnia i unosi górne powieki, pięknie otwierając oczy. Choć tym zabiegom na okolice oczu nie da się odmówić wysokiej ceny (ponad 3tyś), to z pewnością czas utrzymywania efektu robi wrażenie (minimum rok).

I trzecia nowość na rynku kosmetycznym: odmładzanie skóry poprzez wprowadzanie do niej aktywnych składników z wykorzystaniem hiperbarycznego tlenu. Jest to kwas hialuronowy, witaminy A, E i C, naturalne przeciwutleniacze i oleje z orzechów. Zabieg unosi powieki, poprawia napięcie skóry i zmniejsza zmarszczki.

Czy warto korzystać z zabiegów?

Jeśli tylko zależy nam na pięknym i świeżym spojrzeniu, powinnyśmy regularnie decydować się na zabiegi na okolice oczu. Większość z nich kosztuje około 500zł i ich efekty utrzymują się przez około pół roku. O czym warto jednak pamiętać, to fakt, że nawet najdroższe zabiegi ważne, by były podtrzymywane odpowiednią pielęgnacją delikatnej skóry wokół oczu.

O Autorze

Kamila

Hej! ♥ Mam na imię Kamila. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam wszystko, co związane z naturalnymi kosmetykami. Regularnie biegam, a w wolnych chwilach wspinam się po górach. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie wygląd jest bardzo ważny, dlatego na bieżąco śledzę wszelkie nowości kosmetyczne. :) Kochani ♥! Zapraszam Was wszystkich do dyskusji, jeżeli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! ↓

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + = 19