Ciało Medycyna Estetyczna

Zabiegi na ciało » Najbardziej popularne

zabiegi-na-cialo

Najczęściej wybierane przez kobiety zabiegi na ciało, których skuteczność nie budzi wątpliwości!

Jakie zabiegi na ciało są najpopularniejsze?

Krótko mówiąc: te, które pomagają osiągnąć sylwetkę marzeń. Działają wyszczuplająco, modelująco i antycellulitowo. Większość z nich czyni skórę bardziej jędrną i odżywioną. Pierwsze efekty widoczne są już nawet po jednym zabiegu! W skuteczności nie mają sobie równych. Oto lista 3 najczęściej wykonywanych zabiegów.

1. Endermologia – Intensywne spalanie tłuszczu

Świetnie sprawdza się w ujędrnianiu oraz wyszczuplaniu ciała. Szczególnie polecana jest dla kobiet, które męczą się z cellulitem. Metoda oparta jest na wykonywaniu masażu mechanicznego. Dwie elektronicznie sterowane rolki umieszcza się w hermetycznej komorze, gdzie w połączeniu z podciśnieniem tworzą fałdę skórną. Jest ona zwijana przez pierwszą rolkę, a następnie rozwijana przed drugą. W sposób naturalny pobudza tkanki do mobilizacji i intensywnego spalania tłuszczu, czy cellulitu. Tego typu zabiegi na ciało trwają około 40 minut. Są bezinwazyjne i zupełnie bezpieczne dla organizmu. Zyskały szerokie grono fanek.

2. Elektrostymulacja – Pobudzenie prądem mięśnie do wysiłku

Są to zabiegi na ciało, w trakcie których punktowo stymuluje się mięśnie do wysiłku. Dzięki temu tkanka tłuszczowa zostaje naturalnie spalona. Cudownie modelują oraz wyszczuplają sylwetkę. Wzmacniają mięśnie, niwelują zbędne centymetry i redukują cellulit. Są cenione za swoje właściwości ujędrniające, dzięki zwiększaniu ilości kolagenu wytwarzanego przez skórę. Dają zbliżone efekty do aktywności fizycznej: przyspieszają metabolizm i stymulują wydalanie toksyn.

Jest to wygodna, zdrowa i skuteczna metoda. Potrafi zastąpić nawet najbardziej intensywne treningi. 45 minut elektrostymulacji możemy porównać z 2 godzinami sesji na siłowni. Koncentrując się na samym brzuchu można uzyskać efekt, jaki dałoby 1200 skłonów brzucha!

3. I-lipo – Zabiegi na ciało z użyciem światła

W sposób kontrolowany modeluje sylwetkę. Idealne dla osób, które nierównomiernie chudną. Dzięki i-lipo mogą odchudzić dowolny obszar ciała: ramiona, nogi, pośladki, uda, czy brzuch. Światło o długości 650-660nm działa na komórki tłuszczowe położone głęboko pod powierzchnią skóry, których nie pomaga zwalczyć ani dieta, ani wysiłek fizyczny. W sposób naturalny wymusza się reakcję chemiczną, rozkładającą tłuszcz.

Jest to zupełnie bezpieczna metoda, nieinwazyjna i bezbolesna. Na ciele nie pozostają żadne ślady i nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Poleca się wykonanie minimum pięciu zabiegów w odstępach dwóch dni. Całość kuracji trwa około 4 tygodni, a jeden zabieg zaledwie 20 minut. Efekty są wyraźne i porównywalne nawet z tymi po operacjach plastycznych!

O Autorze

Kamila

Hej! ♥ Mam na imię Kamila. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam wszystko, co związane z naturalnymi kosmetykami. Regularnie biegam, a w wolnych chwilach wspinam się po górach. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie wygląd jest bardzo ważny, dlatego na bieżąco śledzę wszelkie nowości kosmetyczne. :) Kochani ♥! Zapraszam Was wszystkich do dyskusji, jeżeli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! ↓

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 60 =