Ciało Spa

Zabiegi antycellulitowe » Skuteczne sposoby

zabiegi-antycellulitowe

Nie oszukujmy się wzajemnie – z cellulitem walczy każda z nas. W niektórych jednak przypadkach walka ta kończy się zwycięsko. Im wcześniej zaczniemy działać, tym łatwiej będzie nam zwyciężyć. Dla wszystkich kobiet, które swoją walkę zaczynają dopiero dziś, wymienione najskuteczniejsze zabiegi antycellulitowe!

Karboksyterapia – Dwutlenek węgla

Oferowana niemal w każdym salonie SPA. Stanowi jeden z najpopularniejszych zabiegów do walki nie tylko z cellulitem, ale także z nadmiarem tkanki tłuszczowej i uciążliwymi rozstępami.  Polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla za pomocą specjalnego urządzenia z cienką igłą. Tam rozchodzi się on szybko i łatwo po tkankach. Dzięki temu poprawia się krążenie, skóra nabiera jędrności i produkcja kolagenu się zwiększa. Zabiegi antycellulitowe z wykorzystaniem tej metody to gwarantowana satysfakcja z efektów i w dodatku kompleksowa poprawa stanu skóry.

Ultradźwięki – Siła fal akustycznych

Zabiegi antycellulitowe z użyciem fal akustycznych naprawdę robią wrażenie! Działają nie tylko na głębsze warstwy skóry, ale i na te powierzchowne. Dzięki czemu otrzymujemy skórę lepiej dotlenioną i silnie zregenerowaną. Jest ona wręcz zmuszona do intensywnej pracy nad poprawą jej wyglądu. Cellulit redukuje się, skóra staje bardziej napięta i ujędrniona, a komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu. To bezinwazyjna, bezpieczna dla organizmu metoda. Ultradźwięki wywołują delikatne drgania, jednocześnie wykonując tak potrzebny w zabiegach antycellulitowych masaż tkanek.

Masaż banką chińską – Relaksuje i jednocześnie działa

Mówi się, że bańka chińska jest dobra na wszystko. Masaże z jej udziałem to zabiegi antycellulitowe, poprawiające krążenie, zwalczające bóle kręgosłupa, dolegliwości mięśniowe, problemy z oddychaniem, a nawet nerwobóle różnego pochodzenia! Lubisz głęboki relaks w salonie SPA? Wybierz masaż bańką chińską. W ten sposób usprawnisz krążenie krwi w organizmie, przyspieszysz przemianę materii, zredukujesz cellulit i nadasz skórze jędrności.

Masaż przynosi przyjemne odczucia dla ciała. Odbywa się z użyciem szklanych naczyń z zaokrąglonymi brzegami. Ich działanie opiera się na wytworzeniu wewnątrz bańki próżni, która powoduje wessanie fałd skórnych i mobilizowanie tkanek tłuszczowych do pracy. Jest to najtańsza z wymienionych metod. Jeśli problem z cellulitem nie jest poważny, możesz śmiało zaufać tej metodzie.

 

 

O Autorze

Kamila

Hej! ♥ Mam na imię Kamila. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam wszystko, co związane z naturalnymi kosmetykami. Regularnie biegam, a w wolnych chwilach wspinam się po górach. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie wygląd jest bardzo ważny, dlatego na bieżąco śledzę wszelkie nowości kosmetyczne. :) Kochani ♥! Zapraszam Was wszystkich do dyskusji, jeżeli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! ↓

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =