Urządzenia

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej Activ » Cena i opinie

Jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów. Mikrodermabrazja diamentowa stała się kobiecym „must have” w celu uzyskania idealnie gładkiej i promiennej cery. Warto pamiętać, że spektakularne efekty jest w stanie zapewnić tylko dobry sprzęt. Sprawdzamy dziś urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej Activ. Jakie są opinie kosmetyczek, które zdecydowały się na jego zakup? I ile kosztuje?

Specyfika urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej Activ

Na stronie głównej producent przekonuje, że urządzenie Activ powstało z myślą o połączeniu jak najlepszych efektów z maksymalnie krótkim czasem zabiegu. O tym, co decyduje o efekcie, jest budowa urządzenia, które zostało wyposażone w: dziewięć diamentowych głowic do mikrodermabrazji, dwie dysze do głowic i specjalny wężyk.

Jest ono wyjątkowo łatwe w obsłudze. Ma możliwość regulowania parametrów, dzięki czemu można dopasowywać siłę działania do konkretnych typów skóry pacjentek. Szeroki wybór głowic jest w stanie spełnić oczekiwania każdej z pań, pozwalając osiągnąć efekt jedwabiście gładkiej i promiennej skóry nawet po pierwszym zabiegu.

Jakie są opinie na temat urządzenia?

Właściciele salonów kosmetycznych potwierdzają, że są zadowoleni z dokonania zakupu urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej Activ. Również klientki, u których zabieg ten przebiegał z użyciem sprzętu, cieszą się z efektów i chętnie wrócą do salonu.

Często powtarzającym się w opiniach stwierdzeniem jest, że drogi sprzęt niekoniecznie musi być dobry, podczas gdy ten tani nie musi być zły, co nawiązuje do urządzenia Activ, które dostać możemy w przystępnej cenie.

Cena – ile kosztuje?

Cena detaliczna produktu to 999 złotych, jednak na stronie producenta można znaleźć promocję, dzięki której cena spada do 649,99, co oznacza niemal połowę wartości urządzenia.

Istnieje również możliwość uzyskania ceny ustalonej indywidualnej dla osób, które posiadają gabinet kosmetyczny.

Warto również dodać, że urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej Activ jest tak proste w obsłudze, że jego wykonaniem byłaby w stanie zająć się kobieta, dla której ciągłe wizyty u kosmetyczki są męczące.

O Autorze

Kamila

Hej! ♥ Mam na imię Kamila. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam wszystko, co związane z naturalnymi kosmetykami. Regularnie biegam, a w wolnych chwilach wspinam się po górach. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie wygląd jest bardzo ważny, dlatego na bieżąco śledzę wszelkie nowości kosmetyczne. :) Kochani ♥! Zapraszam Was wszystkich do dyskusji, jeżeli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! ↓

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =