Medycyna Estetyczna

Ulthera / ultherapy » Modelowanie twarzy

Kiedy słyszy się o tym, jakie efekty pozwala uzyskać lifting twarzy, wiele kobiet mimo wszystko rezygnuje ze względu na inwazyjność tej metody. Okazuje się, że interwencja chirurgiczna nie jest w tym przypadku konieczna, a od dłuższego czasu istnieją na rynku metody takie, jak Ulthera, pozwalające uzyskać atrakcyjny wygląd.

Ultherapy – na czym polega?

Jest to jedna z najbardziej efektywnych metod poprawy wyglądu twarzy. Świetnie radzi sobie z problemem luźnej skóry, wykorzystując do tego w pełni naturalne procesy. Pozwala na samodzielne odbudowanie i odmłodzenie tkanek poprzez pobudzenie włókien kolagenu.

W zabiegu Ultherapy wykorzystuje się technologię fal radiowych. Wprowadzone do skóry ultradźwięki stymulują ją do zwiększenia napięcia i wyraźnego obkurczenia. Podczas zabiegu dochodzi do usunięcia martwych komórek, co sprzyja pojawianiu się nowych. Działanie to jest w pełni bezpieczne i nie prowadzi do uszkodzenia zewnętrznej warstwy skóry, jak ma się to w przypadku tradycyjnych sposobów liftingu.

Działanie urządzenia Ulthera

Precyzyjność zabiegu zawdzięczać możemy wykorzystaniu ultrasonografii (USG), która umożliwia wgląd w poddawane Ultherapy tkanki. Często okazuje się, że nie wszystkie partie skóry wymagają identycznego działania. Przestrzenne spojrzenie z pomocą USG pozwala precyzyjnie określić miejsca, które wymagają większej ilości fal ultradźwiękowych. Na tym etapie uzgadniania jest także odpowiednia głębokość. To właśnie ta część sprawia, że działanie Ulthera zawsze jest tak skuteczne.

Co możemy wymodelować i poprawić?

Ultherapy polecana jest osobom, które mają:

  • Opadające powieki
  • Obniżony podbródek
  • Nadmiar skóry górnej powieki
  • Wiotkie policzki
  • Opadające kąciki ust

Działanie zabiegu utrzymuje się przez kilka lat. Na pojawienie się pełnych efektów należy czekać czasem do nawet kilku miesięcy, ponieważ to wtedy dochodzi do produkcji kolagenu.

O Autorze

Kamila

Hej! ♥ Mam na imię Kamila. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam wszystko, co związane z naturalnymi kosmetykami. Regularnie biegam, a w wolnych chwilach wspinam się po górach. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie wygląd jest bardzo ważny, dlatego na bieżąco śledzę wszelkie nowości kosmetyczne. :) Kochani ♥! Zapraszam Was wszystkich do dyskusji, jeżeli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! ↓

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 5 =