Wydarzenia

Targi BEAUTY FORUM 2017

Targi BEAUTY FORUM 2017
Targi BEAUTY FORUM 2017

Targi Beauty Forum to jedna z największych imprez branży kosmetycznej, jakie organizowane są na terenie naszego kraju. Od 1997 roku gości profesjonalistów nie tylko z Polski, ale i z całego świata.

W trakcie poprzedniej edycji udało się osiągnąć rekordową liczbę ponad 14 000 zwiedzających osób! I pochwalić uczestnictwem w Targach Beauty Forum około 260 firm. Wszystko odbywało się na teranie aż 10 000 m2 powierzchni wystawienniczej, gdzie sercem wydarzeń była scena Meeting Point.

To właśnie na tej scenie organizowane były różnego rodzaju prezentacje i finały mistrzostw. Targi Beauty Forum są niepowtarzalną okazją zaprezentowania swoich umiejętności wśród najlepszych. W 2016 udział w konkursach i mistrzostwach wzięły aż 144 osoby. Na tych, którzy nie czuli się gotowi do rywalizacji, czekał cały pakiet seminariów oraz warsztatów.

W ten sposób impreza nabiera charakteru biznesowo-edukacyjnego. Daje szansę zapoznać się z nowymi trendami, produktami oraz zabiegami. A przy tym możliwość nabycia nowych umiejętności pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

Najbliższy termin kolejnej edycji to 11-12.03.2017. Impreza odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie, gdzie jak co roku spotkają się przedstawiciele najlepszych firm, zajmujących się szeroko pojętą kosmetyką. W tym pielęgnacją dłoni, stóp i paznokci, koncepcjami spa & wellness oraz urządzeniami.

Jest to niepowtarzalna okazja dla tych, którzy dopiero wchodzą w świat branży kosmetycznej lub pragną wzbogacić swoje wieloletnie już doświadczenie. Dla osób niezajmujących się zawodowo kosmetyką, również znajdzie się wiele atrakcji.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1