Chirurgia Plastyczna

Plastyka Powiek – Jaka Cena?

Plastyka powiek Przed i Po
Plastyka powiek Przed i Po

Plastyka Powiek – Jaka jest cena takiego zabiegu?

Powieki mogą zdobić lub szpecić. Na przykład opadające powieki nadają ciężki wygląd całej twarzy. Korekta górnych powiek kosztuje 4 tysiące złotych, a korekta dolnych powiek to koszt nawet 5200 złotych. W kwocie tej ujęty jest jednodniowy pobyt w klinice.

Zazwyczaj zabieg ten wykonywany jest bez narkozy, wystarcza jedynie znieczulenie ogólne. Zdarza się, że podczas jednego zabiegu koryguje się górne i dolne powieki. Usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej, mięśni oraz skóry i pacjent zyskuje młodszy, bardziej promienny wygląd. Koszt takiego zabiegu wynosi około 10 000 złotych, sporo, ale uroda jest bezcenna. Znikną ciężkie powieki oraz tak zwane worki pod oczami. Po zabiegu zalecane są zimne okłady, a po tygodniu zdejmuje się szwy. Pacjent jest opuchnięty i ma lekkie siniaki, ale te objawy znikają z upływem czasu.

Żadne kremy, żadne wypełniacze nie dadzą takiego efektu jak operacja powiek, ponieważ działają one powierzchniowo, a zmieniać trzeba strukturę skóry. Jednak przed zabiegiem należy porozmawiać o nim z lekarzem i omówić wszelkie ryzyka. Nie wolno pochopnie podejmować decyzji o zabiegu.

Ostatnio furorę robi laserowa plastyka powiek. Nieważne na jaki rodzaj zabiegu pacjent się decyduje. Najważniejsza jest konsultacja oraz wybór dobrego gabinetu. Można także znaleźć niższe ceny, pojawiają się takie zabiegi nawet na tak zwanych zakupach grupowych, a zniżki potrafią wynieść nawet 50 procent. Jest to spora oszczędność. Jakość jest najważniejsza, bo źle wykonany zabieg może prowadzić do uszkodzenia mięśni i zespołu suchego oka, a to jest bardzo męczące dla pacjenta.

Podsumowując, mimo kosztów i obaw coraz więcej osób decyduje się na zabieg plastyki oka, wiedząc, że bez worków pod oczami odzyskają młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. Jest to bezcenne, tym bardziej, że zabiegu nie trzeba powtarzać. Wyraźne odmłodzenie, promienny wygląd oraz gładka skóra pod oczami – takie są efekty plastyki powiek górnych oraz dolnych,

Pacjenci nie muszą płacić za zabieg od razu, mogą pokryć jego koszt w ratach nawet przez 2-3 lata. Jest to korzystna opcja i dosyć często wybierana przez mniej zamożnych pacjentów.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 55