Kosmetyki

Peeling ziołowy Jadwiga

Peeling ziołowy Jadwiga
Peeling ziołowy Jadwiga

Skuteczność peelingu ziołowego Jadwiga porównać można do drogich zabiegów, które wykonywane są w gabinetach dermatologicznych. Równie dobrze stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co czyni skórę wyraźnie ujędrnioną i odmłodzoną. Peeling ziołowy Jadwiga stosowany jest w leczeniu blizn potrądzikowych, różnego rodzaju przebarwień, rozstępów oraz zmarszczek.

Jest bezpieczny. Peeling stworzony jest z roślinnych składników, co zmniejsza prawdopodobieństwo reakcji alergicznych. Co ważne nie złuszcza poniżej podstawowej warstwy skóry. Przez co nie powoduje bliznowacenia, dając skórze szansę na samoregenerację.

Wykorzystuje się go w zabiegach twarzy oraz ciała. Wykonywany jest przez wykwalifikowane do tego osoby. Peeling ziołowy Jadwiga składa się z dwóch faz: pierwszej – polegającej na złuszczaniu oraz drugiej, gdy usuwa się resztki naskórka. Dlatego niezbędna jest więcej, niż jedna wizyta u kosmetyczki.
Działanie peelingu ziołowego Jadwiga:

– wygładzenie skóry,

– leczenie trądziku,

– likwidowanie blizn i przebarwień potrądzikowych,

– zmniejszenie porów,

– redukcja rozstępów,

– wygładzanie zmarszczek,

– usuwanie nadmiernego rogowacenie naskórka.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 4