Wydarzenia

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2016
Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging 2016

Organizatorem Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej jest Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Od niemal 20 lat organizuje jedno z najważniejszych wydarzeń w swojej dziedzinie w Europie Środkowej. Co roku przyciąga specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną, dermatologią, kosmetologią oraz metodami przeciwdziałania procesom starzenia. Łącznie jest to każdej edycji ponad 100 firm z kraju i zza granicy, gdzie około 1 300 uczestników ma możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami oraz materiałami i sprzętem do zabiegów medycyny estetycznej.

W tym roku odbędzie się już XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Termin: 7-9 października 2016

Miejsce: Hilton Warsaw Hotel Convention Centre w Warszawie

W dwóch aulach wykładowych gościć będzie ponad 80 doświadczonych prelegentów. Między innymi Berthold Rzany – niemiecki specjalista w dziedzinie dermatologii. Współautor wielu książek z tej dziedziny. Kolejnym przykładem jest Javier Beut, pochodzący z Hiszpanii i specjalizujący się w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej.

Z polskich lekarzy będzie okazja do wysłuchania profesora Włodzimierza Baranowskiego, który za swoją działalność na polu naukowym był już trzykrotnie nagradzany przez Ministra Zdrowia. Wykłady będą symultanicznie tłumaczone na język angielski.

Na uczestników Kongresu poza możliwością wysłuchania najlepszych z dziedziny, czeka również ponad 40 workshopów i pokazów. Jak co roku jest szansa udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. I dający możliwość świetnej zabawy bankiet.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 84 = 92