Makijaż

Makijaż permanentny » Górna kreska oka

makijaz-permanentny-gorna-kreska-oka

Makijaż permanentny stał się dla wielu kobiet nie tylko możliwością zaoszczędzenia czasu, ale przede wszystkim szansą na piękny wygląd. Trwale podkreślona górna kreska oka potrafi cudownie podkreślić spojrzenie i optycznie otworzyć oko.

Dla kogo makijaż permanentny?

Górna kreska oka pasuje każdej kobiecie niezależnie od wieku i urody. W profesjonalnym salonie kosmetycznym dobiera się indywidualnie odpowiednią grubość i kształt, co jest gwarancją oczekiwanego wyglądu.

Głównie kobiety zabiegane, niemające czasu na codzienne nakładanie maskary lub eyelinera decydują się na makijaż permanentny. Górna kreska oka świetnie sprawdza się też u tych, które nie są w stanie wykonywać idealnych kresek wokół oczu, co – jak wiemy – wymaga niebywałej precyzji i wprawy.

Sprawdza się w trudnych warunkach

Kosmetyki do makijażu uwielbiają się rozmywać, dlatego bywają często pomijane przez kobiety uprawiające sport. W przypadku permanentnej górnej kreski oka znika obawa o nieatrakcyjny wygląd w trakcje treningu, wyjścia na basen czy deszczowej pogody. Panie mogą wreszcie cieszyć się podkreślonym spojrzeniem niezależnie od warunków.

Koryguje niedoskonałości natury

Makijaż permanentny oka gwarantuje jego lekką korektę, jest w stanie sprawić, że wydaje się większe i bardziej pogodne. Spojrzenie staje się atrakcyjniejsze, linia rzęs zagęszczona. Górna kreska oka radzi sobie z opadającymi do dołu kącikami lub opadającymi powiekami. Warto zaznaczyć, że efekt jest bardziej naturalny niż w przypadku dolnej kreski.

Informacje o zabiegu

Choć efekt makijażu permanentnego nie pozostaje do końca życia, to warto poszukać naprawdę godnego zaufania salonu kosmetycznego. Tylko w ten sposób uzyskamy oczekiwane rezultaty. Dobra lingeristka jest w stanie perfekcyjnie dobrać kształt i grubość kreski do oka klientek, kierując się również ich upodobaniami. Dla tych, które na co dzień cenią sobie mocniejszy makijaż, polecana jest kreska dekoracyjna.

Po zabiegu należy dać sobie 4-5 dni na osłabienie koloru. Jest to czas, w trakcie którego natężenie wyjściowe zaczyna blednąć i zmniejszać swoją intensywność nawet o 50% w porównaniu do tego, co na samym początku. U niektórych z Pań ból, zaczerwienienie i opuchlizna utrzymuje się nawet do trzech dni po wykonaniu makijaż, a szczególnie w przypadku mocniejszych kresek. Nie należy się jednak tym niepokoić, ponieważ to  naturalna reakcja skóry. Najpóźniej czwartego dnia wszystko wraca do normy.

 

O Autorze

Kamila

Hej! ♥ Mam na imię Kamila. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam wszystko, co związane z naturalnymi kosmetykami. Regularnie biegam, a w wolnych chwilach wspinam się po górach. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie wygląd jest bardzo ważny, dlatego na bieżąco śledzę wszelkie nowości kosmetyczne. :) Kochani ♥! Zapraszam Was wszystkich do dyskusji, jeżeli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! ↓

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 18