Makijaż

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową

Gęstymi brwiami o idealnym kształcie pochwalić się może niewiele kobiet. Każda z nas jednak zasługuje na to, by wyglądać pięknie! Odpowiednio wykonany makijaż permanentny brwi pozwala cudownie podkreślić rysy twarzy i dodać uroku. Ważna jest jednak decyzja o wyborze metody zabiegu. My polecamy makijaż permanentny brwi metodą piórkową. Dlaczego?

Metoda piórkowa pozwala uzyskać naturalne efekty

Nikt nie będzie w stanie dostrzec, że piękno Twoich brwi to zasługa sprawnej ręki profesjonalistki. Makijaż permanentny brwi metodą piórkową zdecydowanie wyróżnia się na tle innych metod. Słynie ze swej naturalności i możliwości dowolnego dopasowywania wyglądu brwi do preferencji oraz urody każdej z kobiet. To bardzo ważna kwestia, ponieważ to najczęściej obawa przed sztucznym wyglądem powstrzymuje panie od zdecydowania się na ten zabieg.

Na czym polega makijaż permanentny brwi metodą piórkową?

Metoda piórkowa w odróżnieniu od innych metod nie polega na pokrywaniu całego łuku brwiowego. Jest bardzo dokładna i skupia się na wykonywaniu pojedynczych kresek. To właśnie dzięki temu efekt jest tak naturalny! Makijaż brwi metodą piórkową daje możliwość decydowania o grubości włosków, ich kształcie oraz ułożeniu.

Czy makijaż permanentny brwi metodą piórkową jest bolesny?

Zabieg wykonywany za pomocą tzw. „pióra” do wykonywania metody piórkowej jest o wiele mniej bolesny od tradycyjnego tatuażu kosmetycznego i pozostawia po sobie widocznie mniejszą opuchliznę. Choć nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować przykrego odczucia, które towarzyszy wbijaniu igiełek pod skórę, to profesjonalny salon kosmetyczny i przyjemna w nim atmosfera z całą pewnością zmniejszy dyskomfort psychiczny.

Ile kosztuje metoda piórkowa?

Koszt waha się od 500 zł do nawet 1000zł. Nie warto jednak na tym zabiegu oszczędzać, bo jak wspomniane wcześniej, wykwalifikowane osoby gwarantują nam minimum nieprzyjemnych odczuć związanych z zabiegiem zarówno w trakcie, jak i po jego wykonaniu. Warto dobrze zainwestować, by cieszyć się dobrze wykonanym makijażem przez następne dwa, czy trzy lata.

O Autorze

Kamila

Hej! ♥ Mam na imię Kamila. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam wszystko, co związane z naturalnymi kosmetykami. Regularnie biegam, a w wolnych chwilach wspinam się po górach. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie wygląd jest bardzo ważny, dlatego na bieżąco śledzę wszelkie nowości kosmetyczne. :) Kochani ♥! Zapraszam Was wszystkich do dyskusji, jeżeli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! ↓

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 33