Makijaż

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Makijaż permanentny brwi metodą cienia
Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Chciałabyś ulepszyć kształt swoich brwi na dłużej, niż pozwala na to henna. Nie wiesz jednak, na którą metodę się zdecydować? Nie ma w tym wypadku lepszych i gorszych, dają one różne efekty, aby spełniać odmienne oczekiwania każdej z kobiet.

Makijaż permanentny brwi metodą cienia zwany jest również tradycyjnym, bądź plamkowym. Jest najbardziej popularną metodą i pozwala osiągnąć najbardziej wyraźne rezultaty. Gwarantuje nie tylko przyciemnienie oraz zagęszczenie brwi, ale również zmianę kształtu.

Dla kobiet, które naturalnie mają proste brwi o nieciekawym kształcie, jest to idealna metoda. Również dla tych, które mają wyraźne ubytki w swoich włoskach, bądź nie posiadają ich całkowicie. Dużo mówi się o tym, że metoda ta zalecana jest zwolenniczkom mocnego makijażu. W rzeczywistości da się uzyskać metodą cienia również delikatniejsze efekty.

Odpowiednio wykonany makijaż permanentny brwi nie jest wyraźnie nienaturalny. To najczęstsze obawy potencjalnych klientek. Jeśli zabieg wykonany jest przez profesjonalistkę i użyty pigment nie jest zbyt ciemny, uzyskany efekt podobny jest do tego, jaki uzyskać można przy użyciu zwykłego cienia do malowania.

Pigmentacji w trakcie zabiegu poddawana jest cała powierzchnia łuku brwiowego. Trwa to około godziny, a efekty utrzymują się nawet do 3 lat.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu okazać się może cukrzyca, łuszczyca, ciąża oraz karmienie piersią, kuracja antybiotykowa, przyjmowanie leków sterydowych, infekcje górnych dróg oddechowych, a także nieukończenie 18 roku życia.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =