Ciało

Lipoliza Iniekcyjna – Modelowanie Sylwetki

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza Iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem, dzięki któremu sylwetka jest modelowana i zyskuje ciekawszy wygląd. W formie zastrzyków podawany jest preparat, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Uwolnione tłuszcze przenikają do krwi i do wątroby, w której są rozkładane. Ostatecznie tłuszcze są usuwane, czyli wydalane, z organizmu.

Lipoliza Iniekcyjna – Kto wykonuje Zabieg?

Lipolizę wykonują lekarze, a zabieg jest w pełni bezpieczny. Jeden zabieg daje niewiele, dlatego należy stosować serię 5-10 zabiegów, dzięki czemu można stracić 4-5 centymetrów w obwodzie. Jeśli tkanki tłuszczowej jest niewiele to wystarczą 2-3 zabiegi.

Po lipolizie dobrze jest oddać się w ręce doświadczonego masażysty, żeby rozmasował ciało i pomógł zlikwidować obrzęki i ucisk, które mogą wystąpić po każdym zabiegu tego rodzaju.

Dzięki lipolizie można pozbyć się podwójnego podbródka, fałd tłuszczu na brzuchu, tłuszczu na udach, otłuszczonego karku, tłuszczu z okolic pach, pleców, bioder oraz innych miejsc.

Zabieg jest zabroniony, gdy…

Z zabiegu nie mogą korzystać kobiety w ciąży, osoby cierpiące na epilepsję, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby nerek i wątroby, uczulone na preparat. Jeśli otyłość jest ogromna to wówczas należy zrzucić kilka kilogramów i dopiero zgłosić się na zabieg.

Ile kosztuje lipoliza, jaka jest Cena?

Lipoliza iniekcyjna kosztuje od 200 do 800 złotych, zatem nie jest to zabieg tani, ale godny uwagi. Pomaga zredukować krągłości oraz zadbać o wymodelowanie i ukształtowanie sylwetki każdego człowieka.

Jak długo trwa Zabieg?

Zabieg trwa zaledwie pół godziny, może pojawić się po nim pewien dyskomfort w postaci bolesności odchudzanych miejsc.

Lipolizę przeprowadza się kilkakrotnie, co osiem tygodni.

Dla kogo lipoliza nie jest wskazana?

Z zabiegu nie mogą korzystać osoby uczulone na soję oraz witaminę B, nadmiernie otyłe, kobiety w ciąży oraz matki karmiące. Diabetycy, osoby chore na nerki i wątrobę również nie mogą korzystać z lipolizy.

Podsumowując, przed podjęciem leczenia należy porozmawiać z lekarzem, omówić efekty zabiegów oraz poprawić wygląd po takich konsultacjach – najpełniejsza wiedza pomaga każdemu człowiekowi w podjęciu decyzji o lipolizie iniekcyjnej. Jednak osoby nadmiernie otyłe, ważące ponad 120 kilogramów, najpierw powinny zrzucić parę kilogramów, a dopiero później zdecydować się na lipolizę iniekcyjną.

Nie tylko panie, ale także panowie dbają o siebie coraz bardziej i starają się pozbyć nadwagi. Lipoliza iniekcyjna ujmuje kilogramów oraz modeluje ciało. Dzięki niej sylwetka zyskuje urok, wdzięk i młodość. Kilogramy zawsze dodają lat i postarzają osoby otyłe. Poza tym otyłość to nie tylko problem estetyczny, lecz również zdrowotny. Warto zatem pozbyć się zbędnego balastu, a serce i kręgosłup będą wdzięczne za ulgę. Wygląd także na tym zyska.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 56 = 65