Laseroterapia Urządzenia

Laser Cutera Excel V » Niezwykła skuteczność działania

Laser Cutera Excel V
Laser Cutera Excel V

Laser Cutera Excel V jest najnowszym wynalazkiem technologicznym w dziedzinie leczenia schorzeń związanych z naczyniami krwionośnymi. Spośród innych laserów wyróżnia go niezwykła skuteczność działania oraz wbudowany nowoczesny system chłodzenia skóry.

Chłodzenie odbywa się przed, w trakcie, jak i po każdym impulsie laserowym. Zmniejsza to  czas rekonwalescencji i ryzyko skutków ubocznych. A co najważniejsze – zabieg Laserem Cutera Excel V jest o wiele mniej bolesny, niż inne tego typu lasery.

Dzięki podwójnej długości fali 532/1064nm jest w stanie z niesamowitą precyzją dopasować parametry zabiegowe pod każdego z pacjentów i w ten sposób dać możliwość leczenia zarówno tych głębszych, jak i powierzchownych schorzeń. Laser likwiduje uszkodzenia naczyń krwionośnych poprzez ich podgrzanie, przywracając przy tym właściwy kolor skórze.

Działa na:

– popękane naczynka tzw. “pajączki”,

– trądzik różowaty,

– naczyniaki płaskie oraz jamiste,

– żylaki kończyn dolnych,

– rumień i rozproszone zaczerwienienie,

– zmiany naczyniowe,

– przebarwienia skórne,

– blizny,

– nierówną teksturę skóry.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak aby terapia była maksymalnie skuteczna, zaleca się minimum 2-4 naświetlenia w odpowiednich odstępach czasu. Koszt jednego naświetlenia waha się od 300 do 600zł w zależności od wielkości obszaru skóry, na który działa Laser Cutera Excel V.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu okazać się może nawet stosowanie ziół typu dziurawiec, czy skrzyp polny – należy na to uważać. Stanowczo odradza się zabiegów złuszczających oraz peelingów chemicznych na 2 tygodnie przed. W przystąpieniu do leczenia laserem przeciwskazaniem będzie także ciąża, łuszczyca, aktywna opryszczka, choroba autoimmunologiczne, czy aktywna infekcja skórna.

O Autorze

Kamila

Hej! ♥ Mam na imię Kamila. Jestem pasjonatką zdrowego trybu życia. Uwielbiam wszystko, co związane z naturalnymi kosmetykami. Regularnie biegam, a w wolnych chwilach wspinam się po górach. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie wygląd jest bardzo ważny, dlatego na bieżąco śledzę wszelkie nowości kosmetyczne. :) Kochani ♥! Zapraszam Was wszystkich do dyskusji, jeżeli macie jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! ↓

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + = 15