Medycyna Estetyczna

Juvederm na Zmarszczki

Juvederm - Wypełniacz na Zmarszczki
Juvederm - Wypełniacz na Zmarszczki

Juvederm brzmi zagadkowo, ale w tym tekście wyjaśnimy czym ono jest. Preparaty Juvederm to najnowsza generacja wypełniaczy z kwasem hialuronowym. Efekty działania trwają aż do roku. Zabieg jest mniej bolesny niż inne zabiegi tego typu. Zmarszczki głębokie są bardzo dobrze usuwane tego rodzaju preparatem. Juvederm Ultra składa się z kwasu hialuronowego i działa dłużej niż kolagen wstrzykiwany w skórę (ten ostatni utrzymuje się przez cztery miesiące). Preparat Juvederm Ultra można łączyć z kolagenem, ale wstrzykując go w inne miejsca niż kolagen. Obu preparatów nie wolno łączyć.

Stosowanie preparatu Juvederm daje efekt nawilżenia oraz liftingu, a 95 procent pacjentów uznaje zabieg ten za lekki oraz komfortowy, nie narzekając na nieprzyjemne odczucia bólu, szorstkości czy opuchlizny.

Juvederm Ultra jest wyjątkowy, ponieważ…

Juvederm Ultra jest wyjątkowy, ponieważ bazuje na kwasie hialuronowym połączonym ze środkiem znieczulającym, ma trwałość do roku, posiada gładką konsystencję, co szybko daje efekt gładkiej skóry. Inne preparaty składają się z drobnych granulek, które często dają odczucie skóry szorstkiej i dyskomfortu.

Gdzie przeprowadza się zabiegi?

Zabiegi Juvederm przeprowadza coraz więcej gabinetów w Polsce, wystarczy w internecie znaleźć najbliższy i najlepszy gabinet lekarski i do niego udać się na rozmowę oraz zabieg.

Jakie są koszty zabiegu Juvederm?

Ceny zabiegu są zróżnicowane i wahają się od 550 do 2000 złotych w zależności od rodzaju zabiegu i gabinetu wykonującego taki zabieg. 550 do 1100 złotych kosztować może wypełnienie ust preparatem.

Stosowane są trzy rodzaje preparatów – Juvederm Ultra 2 wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego używany do usuwania drobnych zmarszczek w okolicach oczu i na powierzchni skóry, zabieg tym preparatem kosztuje około 700 złotych. Juvederm Ultra 3 nadaje się do wygładzania średnich i głębokich zmarszczek i za taki preparat płacimy jednorazowo 1200 złotych, a gdy chcemy usunąć głębokie zmarszczki to używać należy preparatu Juvederm Ultra 4, którego koszt wynosi około 1300 złotych. Ceny te są przykładowe, ponieważ – jak już pisaliśmy wcześniej – cenniki są różne w różnych gabinetach lekarskich.

Jakie są efekty zabiegu?

Efektami są spłycone i zredukowane zmarszczki oraz pełniejsze usta – jeśli decydowaliśmy się na powiększenie oraz wygładzenie ust. Lat wyraźnie ubywa, samopoczucie się poprawia. Nowością jest dodanie środka znieczulającego do preparatu, co doceniają pacjenci. Mniejszy ból, większa gładkość, odzyskana młodość oraz wypoczęty wygląd – takie są efekty stosowania preparatu Juvederm. Okolice policzków, skroni, żuchw oraz bruzdy nosowo-wargowe znakomicie modeluje Juvederm Voluma. Po zabiegu nie zostają blizny, opuchlizny i siniaki, dlatego można wrócić do codziennych obowiązków komfortowo i bezboleśnie.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − = 72