Makijaż

Ile trwa makijaż permanentny brwi?

Ile trwa makijaż permanentny brwi
Ile trwa makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi to coraz modniejsza metoda, zabieg na który decyduje się coraz więcej kobiet. Inaczej zwany mikro-pigmentacją lub makijażem trwałym, oczywiście posiada także zastrzeżenia co do jego wykonania. Nie należy więc podejmować się makijażu permanentnego będąc w ciąży, cierpiąc na jakąś infekcję, mając padaczkę, łuszczycę, cukrzycę albo przyjmując leki sterydowe. Nowy wygląd naszych brwi utrzyma się od 3 do 6 lat, ale oczywiście zalecane jest powtarzanie makijażu permanentnego co jakiś czas, dla utrwalenia efektu.

Ile trwa makijaż permanentny brwi? Taki zabieg trwa od 30 minut do półtorej godziny. Zazwyczaj sam rysunek brwi trwa około pół godziny, natomiast wypełnianie go barwnikiem to reszta sugerowanego czasu. Jest to jednak dość indywidualna kwestia, bo każda kobieta posiada inny typ i rodzaj urody, który uzależnia trwanie zabiegu. Kobiety z ciemniejszymi brwiami będą potrzebowały mniej barwnika, niż te o jasnych włosach i delikatnej urodzie. Oczywiście należy także uwzględnić czas trwania samej wizyty u specjalistki, która wykona dla nas ten zabieg. Przed jego wykonaniem należy oczywiście dokładnie skonsultować wyniki, jakie chcemy otrzymać. Każda kobieta ma inne oczekiwania co do końcowego efektu, więc bardzo ważne jest przeprowadzenie rozmowy przed samym zabiegiem.

O Autorze

Magda

Witaj! Nazywam się Magda, dołącz do mnie tu na Nowa Uroda, co tydzien nowe artykuły o Medycynie Estetycznej, zabiegach upiększających, makijażu, oraz zdrowego stylu życia.

Dodaj Komentarz

Kliknij tutaj, aby dodać komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − 20 =